Piątek, 2024-03-29, 03:30
Główna
Rejestracja
Wejdź
Najlepsza strona o POU!
Witaj Turysta | RSS
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Forum » Inne » OMG (I inne)
OMG
FonioPouData: Poniedziałek, 2013-04-29, 18:42 | Wiadomość # 1
Pou pierdyliarder
Grupa: Administrator
Wiadomości: 194
Nagrody: 3
Reputacja: 601
Status: Offline
Tutaj opowiadamy o tak głupich że aż chorych opowiadaniach albo podajemy linki do takich stron. Ta. Kot pianista. Ja pierdziele.


 
kimData: Wtorek, 2013-04-30, 10:21 | Wiadomość # 2
Pou miliarder
Grupa: Przyjaciele
Wiadomości: 151
Nagrody: 1
Reputacja: 154
Status: Offline
Zamknij zimno bo mi okno...
Nie piętaj mi po deptach!

To miałam kiedyś na telefonie, prawie pamiętałam na pamięć:

  • Dawno dawno temu przed kilkoma godzinami wysoki chłopak o niskim wzroście szedł z sześcioletnią staruszką po łące pokrytej asfaltem. Był czwartek i jak na początek tygodnia przystało chłopak szedł leżąc na ziemi w pozycji kucznej podczas czołgania się do sklepu hydraulicznego po mąkę. Lecz mieli tylko zielone pomarańcze. Poszedł z nimi do wujka z którym poszli samochodem na rowerze na basen pobiegać po górach z odważnikami.Po powrocie wchodzi wujek do windy a tam schody.Nacisnął przycisk i wchodzi na górę. Czeka tam ubrany golas na boso w butach z gaśnica i zapytał czy nie pójdą do kina na zakupy.Był wieczór około ósmej rano popołudniu wiec zaczęli pić kanapki i zagryzając wodą niegazowaną z gazem.Po niesytym posiłku byli bardzo najedzeni wiec poszli jeść dalej gdyż byli głodni.Po drodze spotkali mała dziewczynkę o dużym wzroście z kwadratowymi trójkątami w kształcie koła na plecach.
  • Więc nie zapytali jej co się stało a ona nie odpowiedziała im że dziadek ma zielone sandały. Wpadli w szok po zobaczeniu tej wiadomości i zaczęli krzyczeć z całych sił po cichu żeby nie przeszkadzać gdyż byli w bibliotece na stadionie gdzie odbywał się mecz bicia się kablami od telewizora w którym uczestniczył wielki tłum ludzi liczący jedna osobę która siedziała na drewnianym kamieniu zrobionym z aluminium opalając się w cieniu.
  • W tym samym momencie trzy dni później nastał upalny chłód. Chłopak pobiegł nad jezioro gdzie nad brzegiem stały trzy łódki. Jedna cała drugiej pół a trzeciej wcale nie było. Wpełzł na rzęsach do trzeciej i poleciał na bezludną wyspę gdzie była wioska węgierskich indiańców z północno południowej Afryki. Wszedł na palmę. Poślizgnął się i spadł z jabłonki na wierzbę. Przychodzi właściciel tej sosny i mówi złaź z tej topoli bo to mój dąb. Chłopak zszedł pozbierał kokosy i poszedł na targ sprzedawać marchewki. Wtedy głuchy usłyszał jak niemy mówi ze ślepy widział jak szczerbaty obgryza włosy łysemu który biegnie ze sparaliżowanym. Wiec pobiegł za nimi. Zakręcili prosto i się zgubił. Ale wiedząc gdzie jest wrócił do domu i wysikał kupę i wyskoczył przez okno spać. Niechcący kopnął się w trzecie kolano środkową pachą. Wpadł na dach tegoż oto budynku z którego wyskoczył godzinę temu. Nie wiedząc co robić zdecydowanie poszedł dalej tymże chodnikiem.

    Wiadomość edytowana przez kim - Wtorek, 2013-04-30, 10:22
  •  
    gamer123Data: Wtorek, 2015-04-07, 18:02 | Wiadomość # 3
    Pou biedak
    Grupa: Świeżak
    Wiadomości: 11
    Nagrody: 0
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Głowi mnie bola bo gułem żumę smile
     
    Forum » Forum » Inne » OMG (I inne)
    • Strona 1 z 1
    • 1
    Wyszukiwanie:


    | POU.ucoz.pl © 2024 | Kreator witryn - uCoz |