Piątek, 2024-04-19, 17:13
Główna
Rejestracja
Wejdź
Najlepsza strona o POU!
Witaj Turysta | RSS
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Inne » Hydepark » KonsoloFon?!!
KonsoloFon?!!
POUData: Niedziela, 2013-03-31, 16:19 | Wiadomość # 1
Pou pierdyliarder
Grupa: Administrator
Wiadomości: 152
Nagrody: 2
Reputacja: 497
Status: Offline
No więc tak. Co sądzicie o tym: Modern Combat 4, Gangstar: Rio i inne porządne gry od Gameloftu na Androidzie?
Gry dorównujące grom z PS3 na Androidzie? Moim zdaniem to jest nienormalne...
Mam PS3, PS2 i PSP oraz LG Gt540 Swift.
Wiem co to znaczy gry na te konsole. Niektóre gry na Androida biją grafikę niektórych gier na PS3. Kupiłem sobie LG Gt540 (TAKI SŁABY TELEFONIK) bo mam trzy konsole. I też chciałem mieć jakieś gry żeby se pograć na przerwach w szkole. Tak to ja bym miał nadal SE K770i.

2700 zł za telefon? Telefon jest do dzwonienia, SMS'owania lub słuchania muzyki a nie do grania w grę dorównującą GTA:SA na PS2 :O
Telefon ładny do póki nie wyjdziesz z nim na dwór. Chciałem słaby telefon z Androidem bo chciałem sprawdzić co to jest ten Android. 150 zł to bardzo mało jak na fon z Androidem.
No nie ukrywam że nie gram na moim Swifcie bo gram np.: w POU'a na przerwach albo w Happy Jump.

Co sądzicie o tych drogich smarphonach tylko do gier i filmów? Zamiast Xperi Z mogę sobie kupić PS Vite, PSP i PS2.
Masakra...



 
FonioPouData: Niedziela, 2013-03-31, 17:43 | Wiadomość # 2
Pou pierdyliarder
Grupa: Administrator
Wiadomości: 194
Nagrody: 3
Reputacja: 601
Status: Offline
To są gadżety, dla szpanu i wyrzucania pieniędzy. Mój Gionik Fonik mi wystarcza, i nie zamieniłbym go na żadnego innego. Szkoda tylko że nie działa na nim Bad Piggies sad


 
POUData: Niedziela, 2013-03-31, 17:47 | Wiadomość # 3
Pou pierdyliarder
Grupa: Administrator
Wiadomości: 152
Nagrody: 2
Reputacja: 497
Status: Offline
Jak chodzi o jakiś sprzęt do gier i internetu to tablet, telefon to telefon. O dziwo Samsung Galaxy Mini 2 jest lepszy od taba mojego Taty a ma Prestigio chodź odpali tam Modern Combat 4 Zero Hour a na Mini 2 nie.
Ale to szajsung, wiadomo ;D



 
Forum » Inne » Hydepark » KonsoloFon?!!
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie:


| POU.ucoz.pl © 2024 | Kreator witryn - uCoz |